Un paskatieties arī no savas perspektīvas - kad viņš rīkojas un dara tā, kā es par to jūtos? Vai es jūtos kā slikta mamma/tētis, nenormāla, vai es jūtos, ka slikti audzinu un man ir bail, ka bērns ir slims, ka viņš ir psihiski neattīstīts u.tml.
Atrodiet bailes sevī, nedrošības - ka es neesmu normāls, ka mans bērns nav normāls, viss būs slikti. Izstrādājiet tās bailes, aizmirstiet un vienkārši esiet. Jā, tā ir maksimālā mīlestības deva, ko es dodu savam bērnam, un, ja viņš šādi izpaužas un, ja man tas trigerē, tad primāri es strādāju ar sevi. Ja tas mani netrigerē - es mīlu.
Atceraties saglabāt mīlestību, pacietību, ieklausieties savā sirdī (ja nedzirdat - attīstiet to), mēģiniet ar bērnu komunicēt caur sirds sajūtām. Jaunie bērni, kas nāk šobrīd, ir pielīdzināmi kā kosmonauti, kas iespējams (visticamāk), spēj komunicēt arī telepātiski vai savādāk.
Vienkārši cieniet to, ka viņam nav jābūt pēc jūsu šablona. Un tas ir baigi svarīgi, jo, iedomājieties - ir atnācis Jēzus, bet jūs viņu mēģināt iebāzt kastē kopā ar visiem pārējiem, jo visiem ir jāskrien, jābļauj un jāmet ar akmeņiem pa logu - un tad bērns ir “normāls”. Nē, absolūti nē!!!
Galvenais, kas bērnam ir jāizdara - viņam ir jādabū kontakts ar sevi, nevis ar citiem cilvēkiem. Lai viņam ir tā viņa visdrošākā pasaule, jo varbūt viņam tiešām nevajag samiksēties ar citiem, lai nekopētu programmas. Līdzīgi kā ar viskiju - single malt nejauc ar citiem, tāpēc, ka tas ir domāts lietot kā single malt, nevis blended - jaukt kopā vai atšķaidīt ar kolu vai tml.