Atklāj Savu
Patieso Potenciālu
Mentorprogrammā
Mentorprogramma ir Tava personīgā transformācijas un iedvesmas telpa 24/7 - 365, lai sasniegtu mērķus attiecībās, finansēs, veselībā un karjerā, apvienojot garīgo ar materiālo.

Dzīve kļūst grūta, kad nezini,
kas rada Tavus rezultātus

Inta un Jāni, vārdos nevar ielikt to pateicību jums abiem par to, ko dariet, un par to, ko dāvājat man! Paldies manas sirdslielumā un ārpus vēl tās! Lai tikpat raženi, virpuļojoši, iedvesmojoši! Lai spārno jūs abus Mentorporgrammas jaunais dzīves gads!
Ērika
Sirsnīgs sveiciens jubilejā un liels paldies, ka esat radījuši šo brīnišķīgo platformu!
Ir milzīgs prieks skatīties, kā viss aug un attīstās, saglabājot dziļumu, pozitīvismu un kvalitāti!
Vēlot skaistu turpmāko darbību,
Laura
Vissirsnīgākie sveicieni un neizmērojams paldies par darbu ko darat un darat tik patiesi no sirds Ielēcu šajā vilcienā pagājušā gada rudenī un esmu bezgala pateicīga sev, ka ieklausijos sevī un nepalaidu garām šo iespēju apgūt šīs tik ļoti vajadzīgās zināšanas, pielietot tās fizikā, kā arī vienkārši just - šeit ir instrumenti visām dzīves situācijām. Ar tādu entuziasmu, interesi un prieku mācos pirmo reizi savā dzīvē.Jums viss sanāk un sanāks! Lai top vieglumā, mīlestībā un priekā!
Ilze
Mēs visi iekšēji jūtam, ka pastāv veids, kā padarīt dzīves pieredzi daudz vieglāku un patīkamāku, bet diemžēl pārāk bieži turpinām tērēt milzīgi daudz enerģijas, naudu un pūles, cīnoties ar stresu, šaubām un neticību.
Vai Tu jūti, ka vajadzētu būt vieglākam veidam, kā pieredzēt šo dzīvi bet īsti nevari atrast īsto pavedienu aiz kā aizķerties, lai rezultāti būtu acīmredzami?
Vai Tu jūti, ka vajadzētu būt vieglākam veidam, kā pieredzēt šo dzīvi bet īsti nevari atrast īsto pavedienu aiz kā aizķerties, lai rezultāti būtu acīmredzami?
Lai transformācija būtu paliekoša
Vajadzīgs kāds, kas var radīt un noturēt Tev iedvesmojošu telpu, palīdzot šo mērķi sasniegt.
ir jāmaina domāšana, attieksme, uzvedība, emocijas, runa un rīcība KĀ ARĪ...
Kāds - pavadonis.. mentors, kas ir gājis šo ceļu, kas iepazinis gaismu un tumsu, kas saprot izaicinājumus un algoritmus, kā pārvarēt dzīves izaicinājumus un spēj nodot to tālāk saprotamā veidā.
Izaugsmes rīki un paņēmieni ir lieliski, taču lielākā daļa no tiem darbojas tikai virspusēji, jo tie nemaina pašu galveno - Tavus pamatus.
Ja ir mēģināts jau daudz kas, bet nekas īsti līdz galam nedarbojas un ir sajūta, ka kaut kas vēl trūkst...
Šķiet, ka viss darītais tā īsti nepalīdz pa īstam transformēties vai arī nav skaidrība, ko ilgtermiņā tas dos.
Mēs visi iekšēji jūtam, ka pastāv veids, kā padarīt dzīves pieredzi daudz vieglāku un patīkamāku,
bet diemžēl pārāk bieži turpinām tērēt milzīgi daudz enerģijas, naudu un pūles, cīnoties ar stresu, šaubām un neticību.
Tavi pasniedzēji - Jānis un Inta Brūni
Dvēseļu pāris, kas ir apzinājušies sevi kā garīgas būtnes fiziskā ķermenī un izvēlas pieredzēt savu dzīvi augstākā iespējamā potenciālā.

Abi vairāku gadu garumā veido izaugsmes kursus un retrītus, atbalsta cilvēkus, kuri vēlas dzīvot savā spēkā, attīstīt savu apziņas potenciālu un iemācīties radīt savu realitāti.
Jānis Brūns
Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, transformējošu izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.
Latvijā strādājis ar pazīstamiem uzņēmumiem kā IF Latvija, Drogas un Latvijas pasts.
Autors internacionālai grāmatai The Transition Manual, atvaļināts virsnieks, kas dienējis Speciālo uzdevumu vienībā, ar pieredzēm misijās Afganistānā un Āfrikā.
Emocionālā rekreācija un atjaunošanās pēc psihoemocionāliem pārdzīvojumiem, stresa un traumām ir Jāņa galvenā speciālite.
Jāņa talants ir degsme par personīgo izaugsmi, kā arī spēja demistificēt aizspriedumus un tabu par cilvēku traumu, kā arī strukturēt un pasniegt šķietami komplicētu informāciju par prātu, emocijām, apziņu, biohakingu un citiem iekšējiem cilvēka procesiem vieglā un saprotamā valodā.
Dzīves Virsotne dibinātājs un veidotājs
Inta Brūna
Personības un garīgās izaugsmes trenere, ekstrasense, skaņu un frekvenču meistare.
Intas talants un spēks ir redzēt cilvēka enerģētisko lauku un tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē.
Intas uzdevums ir iedot instrukciju, lai cilvēks pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas.
Inta spēj redzēt un just, kā arī programmēt dārgakmeņu dziednieciskās īpašības, veidojot dziedinošas rotas.
Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar sevi būtību un intuīciju, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, Inta ir pavadone starp cilvēkam redzamo un neredzamo pasauli, lai viņu aizvestu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni.
Izaugsmes vietnes Dzīveskods.lv veidotāja
Pilnveidot savus patiesos talantus
Kā strādā Mentorprogramma?
Dalīties un iedvesmoties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem
Dziedināt un pilnveidot savas attiecības
Attīstīt lielāku finansiālo pārticību
Mentorprogrammā Tu iegūsi prasmes, kas Tev palīdzēs pārņemt pilnu kontroli pār savu dzīvi. Mācoties un attīstoties meistarklasēs un semināros, iedziļinoties meditācijās un enerģijas praksēs. Mēs sniegsim Tev rīkus, lai Tu spētu harmoniski savienot materiālo pasauli ar savām garīgajām vērtībām, transformējot savu dzīvi par mīlestības un apzinātības pilnu ceļojumu.

Mentorprogrammā Tu iegūsti:
Kā Tu to apgūsi?
Izkopt savu garīgo potenciālu
Transformēt limitējošās rakstura un personības kvalitātes
Iedvesmojošas intervijas un sarunas
Par cilvēka dzīves ceļu, mīlestību, veselību, Visuma kārtību, attiecībām, emociju vadīšanu, dzīves jēgu, enerģijām, dvēseles uzdevumiem un finansiālu pārticību. Starp redzamo un neredzamo, par būtisko un ne vienmēr ērto, par brīnumiem un neiespējamo, tieši un atklāti.
Transformējošas enerģijas prakses
Sava enerģētiskā ķermeņa apzināšana, attīstība, sinhronizēšana un aizsardzība ir katra vesela cilvēka pamatā. Programmā pieejamas vairāku līmeņu un sensitivitātes prakses, gan kā sākt rītu, gan, kā uzlādēties pēc grūtas darba dienas, līdz kā savākt izkliedētās dvēseļu daļas. Tāpat arī vienmēr ir iespēja konsultēties un saņemt ieteikumus no pasniedzējiem.
Apziņas paplašinošas meditācijas attiecībām, veiksmei, naudai un dzīvespriekam
Lai cik pasniedzēju un meditāciju veidu nebūtu, nav tādas vienas labākās tehnikas, jo visi esam dažādi un mums katram ir vajadzīga unikāla pieeja, tāpēc šeit esam apkopojuši vairākus meditāciju veidus no iesācēja, līdz eksperta līmenim, no elpas vērošanas, līdz ceļojumiem Visuma dzīlēs.
Tev vienmēr ir pieejams atbalsts un padoms savā izaugsmē
2x mēnesī Tu saņemsi ielūgumus uz jautājumu un atbilžu zvaniem (Iedvesmas un Integrācijas zvaniem) ar Jāni un Intu, lai noskaidrotu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par to, kas Tev interesē. Tie ir vēlāk pieejami ierakstā, tāpēc pievienojoties programmai tagad, Tu varēsi piekļūt iepriekš notikušajiem zvaniem. Šīs tikšanās reizes ir ļoti transformējošas pieredzes un cilvēki ziņo par lieliem izrāvieniem, kur "puzzle" ir beidzot salikusies.
Esot Mentorprogrammā iegūsi
piekļuvi zināšanām un informācijai, kuras neatradīsi nekur citur latviešu valodā
• apmācību video un intervijām, kas palīdzēs sasniegt Tavus dzīves svarīgākos dzīves mērķus
• transformējošas meditācijas un enerģijas prakses attiecībām, veselībai, naudai un karjerai
• ielūgumus uz ekskluzīviem vebināriem tikai mentorprorgrammas biedriem
• stabilu atbalsta platformu un draudzīgu vidi savam izaugsmes procesam
• drošu telpu potenciāla apzināšanai un nostiprināšanai
• ielūgumus pievienoties un uzdot savus jautājumus Jānim un Intai un saņemt rekomendācijas
• atlaides uz Dzīves Virsotnes kursiem
• piekļuvi Dzīves Virsotnes forumam (kas nav Facebook), kurā dalīties ar pieredzi kopā ar citiem
2 mēneši bez maksas
Pamēģini 5 dienas Bezmaksas!
Pirmās 5 dienas ir bez maksas.
Tālāk 33€ mēnesī. Paliec tik ilgi cik vēlies. Atcel pats jebkurā brīdī.
Pirmās 5 dienas ir bez maksas. Tālāk vienreizējs maksājums 333€ uz visu gadu. Atcel jebkurā brīdī.
Tu vari pievienoties mentorprogrammā uz 5dienām bez maksas un sajust vai šis saturs ir Tev piemērots. Pārtraukšanas gadījumā Tava karte netiks kreditēta.
Abonementu vari pārtraukt pats jebkurā laikā. Abonements automātiski tiks atcelts un vairs netiks veikti maksājumi. Piekļuve beigsies nekavējoties, tāpēc ieteicams to atcelt tuvāk perioda beigu datumam.
maksājums reizi gadā
333
Gada abonements
Plāns iekļauj:
Plāns iekļauj:
✅ Izaugsmes video
✅ Meditācijas
✅ Enerģijas prakses
✅ Vebināri
✅ Iedvesmas stāsti
✅ Online tikšanās ik pa 2 nedēļām
✅ Slēgta foruma grupa
33
maksājums katru mēnesi
Ikmēneša abonements
✅ Izaugsmes video
✅ Meditācijas
✅ Enerģijas prakses
✅ Vebināri
✅ Iedvesmas stāsti
✅ Online tikšanās ik pa 2 nedēļām
✅ Slēgta foruma grupa
Paredzamie galvenie ieguvumi
Par šo esmu pateicīgs Visumam, ka esmu šeit nonācis un Jānim, kurš dod iespēju atnākot sevi un rada šo telpu, kurā tas var notikt. Par šo Mīlestības un Sirsnības enerģiju Jānim!
Madars
Aizvien vairāk novērtēju, ka šai informācijai, ko gūstam atkal un atkal, nav nosakāma vertība naudas izteiksmē. Tai nav cenas! Nevar uzlikt maksu kosmosam, enerģijai, gaismai...un viss, ko sniedz mums pavadonis vārdā Jānis ir bezgalīgs un nebeidzams, to apliecina viss piedzīvotais!!!
Māra
Esmu šajā programmā jau otro gadu, precīzi 14 mēnešus.Tik daudz pa šo gadu ir mainījies. Bija grūts laiks, kad uzsāku Transformācijas kursu, tomēr šis bija ļoti labs atbalsts man. Varēju labāk izprast kas un kā notiek. Notika dažādas pārmaiņas un ienāca manī līdzsvars, harmonija un miers.
Tik daudz dziļas un noderīgas informācijas, padomi, meditācijas, integrācijas zvani. Esmu ļoti pateicīga Intai un Jānim par doto iespēju. Man tas viss tik ļoti der, ka nezinu vai kur citur ir iespējams kas labāks. Ar prieku un pateicību esmu Mentorprogrammā un turpinu iesākto ceļu.
Sarmīte
Spied uz bildes, lai aplūkotu saturu
Saturs ir viegli pārskatāms un ērti pieejams gan datorā, gan telefonā
Lai arī mūsdienu informācijas piesātinātajā laikmetā ir pieejama gandrīz visa informācija, esam pagodināti, ka šādu ekskluzīvu saturu varam sniegt cilvēkiem tieši latviešu valodā.
Veido savu nākotni ar mūsu Mentorprogrammu. Aktivizē savu slēpto potenciālu un pievienojies mums šodien!
Sāc Ceļojumu Uz Savu Izcilību