Tāpēc pirmais, kas palīdz, ir apzinātība. Palīdz tas, ka es atsekoju savas sajūtas, tiklīdz nāk iekšā jauna informācija, ko jūs ar to informāciju darāt?
Es ilgstoši neuzklausu cita cilvēka bēdu stāstu, ja man nav ar viņu enerģijas apmaiņa, vai es tajā brīdī neesmu mentors tam cilvēkam. Un pat, ja arī draugs vai ģimenes loceklis kaut ko sāk stāstīt, es uzreiz momentāni iedomājos, ka es esmu kā tāds gaismas ovāls, kurš tur to augsto frekvenci.
Iekšā ir jābūt tai sajūtai, ka Tev nav žēl, Tu tā kā neej iekšā tajā stāstā, emocionāli neatbalsti to cilvēku, bet Tu turi augstu vibrāciju. Tas nozīmē, ka Tu emocionāli viņu atbalsti vēl vairāk. Tu viņam palīdzi. Un te ir tā atšķirība - tā ir apzinātība.
Tāpēc, ka tam cilvēkam, kurš dzīvo vaimanās, kuram patīk stāstīt šos bēdu stāstus, viņam gribas, lai viņu atbalsta upura sajūtā, un viņš velk tos cilvēkus iekšā. Ja jūs esat apzināti, jūs varat noturēt sevi savā labajā sajūtā.
Tā ir apzināta spēja saprast - kāda man sajūta tagad ir? Ir šāda. Mijiedarbojoties ar otru cilvēku, es joprojām jūtu, kas notiek ar mani, un, tiklīdz man sāk kristies vibrācija, tā, es sāku rīkoties. Un tās ir veselīgas robežas.
Kas attiecas uz sajūtām, kuras izjūtam, klausoties sentimentālu vai skaistu dziesmu. Iemesls var būt tas, ka dziesmas izpildītājs ļoti dvēseliski, emocionāli dzied, un klausītājam veras vaļā sirds, iespējams, dziedinās dvēsele, ja tas cilvēks strādā caur augstām frekvencēm.
Tad, kad es spēlēju vijoli, daudzi cilvēki mēģinājumā nāca klāt un ar asarām acīs jautāja - ko Tu dari ar mums? Un tas nebija tāpēc, ka es pārdzīvoju, bet tāpēc, ka caur to cilvēku un mūziku nāk augstas frekvences, kuras ar acīm mēs neredzam.
Raudāšana var būt arī tādēļ, ka jums notiek iekšējie dziedinošie procesi, vai tādēļ, ka jūs jūtat tā cita cilvēka sāpi. Tāpēc skatāties, ko jūs klausāties - tā ir jūsu atbildība.
Visu laiku atcerēties savu sajūtu, visu laiku skenē - kā Tu jūtaties, ko tā informācija dara ar Tevi, kā Tev paliek? Kādus stāstus es gribu klausīties? Ko es negribu klausīties? Kādu mūziku - ar kādiem vārdiem es gribu klausīties un negribu klausīties?
Un Tu sapratīsi, ka tā parastā dzīve, kas ir “normālam cilvēkam”, kurš iet uz visiem pasākumiem, uz visām teātru izrādēm, uzklausa savus draugus utt., īstenībā nemaz nav tik izdevīga.
Tāpēc arī kopējā kolektīvā neapzināto cilvēku vibrācija ir tik zema, jo katrs uztur to bēdu stāstu. Tāpēc atceramies - visu laiku čekot sevi. Tiklīdz sāk nākt kaut kāda informācija - mēs viņu varam reāli bloķēt. Es pat citreiz, kad jūtu, pie kuras čakras ķeras, uzreiz ar rokām lieku priekšā krustu.