Baiļu transformēšana iedvesmā
Enerģijas elpošanas sesija

Izmanto enerģijas elpošanas tehnikas iemaņas, lai integrētu iesprūdušas baiļu emocijas no pagātnes un transformētu tās iedvesmā.
Viens no galvenajiem cilvēces motivācijas avotiem viennozīmīgi ir bailes, kas īstermiņā ir ļoti efektīvs, taču ilgtermiņā viennozīmīgi neizdevīgs veids, kā sasniegt savu mērķus.
Šīs enerģijas elpošanas sesijas lekcijas daļā runāsim par to, kā atpazīt savu baiļu sakni un kā pārvērst bailes emociju produktīvā iedrošinājumā, lai vieglāk virzītos uz saviem dzīves mērķiem.
Šīs sesijas tēma:
Apgūsti elpošanas iemaņas, lai integrētu iesprūdušas emocijas vai stresu un transformētu to iedvesmā. Elpošana ir uzvedība - kā Tu elpo, tā Tu dzīvo!

Mainot elpošanas paradumus, mēs varam mainīt gan uzvedību, gan domāšanu, lai pieredzētu savu dzīvi jaudīgāk un patīkamāk.

Enerģijas elpošanas nosaukums pats par sevi pasaka daudz. Procesa laikā mēs kultivējam un atbrīvojam daudz enerģijas un tas var būt fiziski, mentāli un emocionāli izaicinoši.
Savienojot praksi ar mūsdienu zināšanām par cilvēka ķermeni, prātu un apziņu, tas ir veids, kā paātrināt izaugsmi un dinamiski evolucionēt.
Prakses laikā iespējams dabīgā veidā paplašināt apziņu, atlaist saspringumu un integrēt stagnējošas emocijas un limitējošas pārliecības, kuras traucē just dzīvesprieku un dzīvot savā spēkā.
Tā ir apgūstama elpošanas tehnika - iemaņa, lai rastu iedvesmu, iekšēju mieru, sajustu spēku un ievērojami paātrinātu savu izaugsmes procesu.

Ieteicams piedalīties vismaz 5 elpošanas sesijās pirms izlemt vai šī metode ir piemērota Tev.
Kas ir enerģijas elpošana?
Enerģijas elpošana ir jaudīga sava potenciāla izzināšanas un iepazīšanas metode. Tāpat elpai piemīt milzīgs terapeitiskais un dziednieciskais efekts.

Izmantojot enerģijas elpošanu mēs savienojamies vairāk ar savu ķermeni un spējam apiet savu iekšēju kritiķi, kas bieži vien neļauj atslābināties. Vairums cilvēku pēc prakses izjūt dziļu atslābināšanos, mieru, klātesamību un iekšēju apmierinātību.

Ņemot vērā dziedinošos un atjaunošanos veicinošos efektus, šāda veida elpošanas prakses tiek veiksmīgi pielietotas arī armijas veterānu rehabilitācijā un cilvēkiem ar posttraumatiskā stresa simptomiem.

Cilvēka elpošanas paradumi ir tiešā veidā atkarīgi no tā, kā cilvēks jūtas, kāda ir domāšana un kādi ir uzskati par sevi, par dzīvi, darbu vai attiecībām.

Šie uzskati pārsvarā nāk no ģimenes un audzināšanas un ir svarīgi šos neapzinātos "mezglus" atlaist, lai pārstātu dzīvē neapzināti piesaistīt rīcību un paradumus.

Elpošana ir uzvedība. Kā Tu elpo Tā Tu dzīvo! Mainot elpošanas paradumus, mēs varam mainīt savus uzskatus un domāšanu.
Enerģijas elpošana ir jaudīga sava potenciāla izzināšanas un iepazīšanas metode
Tā parasti sākas ar neilgu ķermeņa relaksāciju, pēc kuras tiek uzsākta dziļa, apzināta un savienota elpošana, kur ieelpa ir dinamiska (spēcīga) un izelpa relaksēta (atslābinoša). Paturot apziņu klātesošu šeit un tagad, elpojot iespējams mentāli nomainīt neveselīgas prāta pārliecības un integrēt nesakārtotas pagātnes emocijas.

Tas ir veids, kā mācīties elpot enerģiju tāpat kā gaisu, savienoties ar sevis dziļāko būtību un sajust iekšēju piepildījumu, lai dzīvotu entuziasma un laimes sajūtas piepildītu dzīvi.
Kā darbojas elpošanas prakse?
Celt savu enerģijas līmeni un pieredzēt savas apziņas apslēptā plašuma iespējas
Paplašināt apziņu labāku dzīves lēmumu pieņemšanai
Atbrīvot iesprūdušas emocijas un sajustu lielāku empātiju pret sevi un pasauli
Apturēt neveselīgu "dialogu" prātā un veicināt iekšēju mieru
Veicināt ķermeņa atbrīvošanos no saspringuma un spriedzes
Ar energijas elpošanas palīdzību cilvēks spēj drošā un dabiskā veidā
+ mierīgs prāts un paaugstinātas koncentrēšanās spējas;
+ lielāka mīlestības un empātijas sajūta pret sevi un citiem;
+ enerģijas pieplūdums un spēka sajūta;
+ lielāka ticība un pārliecība par sevi;
+ iespēja tikt pie jaunām idejām un atbildēm.
Ieguvumi
- jūties iesprūdis kādā no dzīves jomām;
- vēlies pārtraukt kādu neproduktīvu uzvedību vai ieradumu (paternu);
- vēlies paplašināt savu apziņu un tikt pie jaunām idejām;
- izstrādāt bērnības un dzimšanas emocionālos pārdzīvojumus;
- vēlies uzlabot veselību un justies savā spēkā.
Šis seminārs un elpošanas sesija var palīdzēt, ja:
Parūpējies, lai ir stabils interneta savienojums un netraucēta vieta semināra laikā.
Austiņas ir ieteicamas, lai uzlabotu dzirdamību
Spilvens un sega ir noderīgi elpošanas laikā. Svarīgi, lai vari ērti pavadīt 1h guļot. Ieteicams brīvs apģērbs.
Parūpējies par ērtu vietu elpošanai
Kas vajadzīgs sesijai?
Šo praksi mēs neļaujam veikt cilvēkiem, kuriem ir zemāk minētās veselības problēmas.
Enerģijas elpošanas nosaukums pats par sevi pasaka daudz. Procesa laikā mēs kultivējam un atbrīvojam daudz enerģijas un tas var būt fiziski, mentāli un emocionāli izaicinoši.
Ņemot vērā šīs prakses raksturu un jaudu, mēs neiesakām piedalīties Enerģijas elpošanas sesijās cilvēkiem, kuriem ir veselības problēmas kā:
 • akūtas sirds un asinsvadu problēmas;
 • nieru veselības problēmas;
 • psihiskās saslimšanas, bipolārie traucējumi, šizofrēnija un neiroloģiskie traucējumi;
 • astmas lēkmes;
 • epilepsija;
 • lēkājošs, paaugstināts vai medikamentozi nekontrolēts asinsspiediens

Tāpat arī ierobežojums attiecās uz sievietēm, kuras ir stāvoklī. Ja jums ir kāds no iepriekš minētajiem nosacījumiem, lūdzu, informējiet mūs - tas nenozīmē, ka šī prakse nav piemērota pēc būtības - šādos gadījumos tā ir praktizējama speciālista klātienē un privāti.

Ja neesat pārliecināti par savu gatavību praksei, vispirms konsultējaties ar savu ģimenes ārstu.
Elpošana ir cieši saistīta ar cilvēka uzvedību. Mēs elpojam savādāk, kad mainās sajūtas - kad esam priecīgi vai kad esam skumji. Izmantojot elpošanu, mēs spējam nomainīt emocionālo stāvokli ķermenī un atjaunot balansu.
Elpošana - maznovērtēts izaugsmes un pašpalīdzības instruments
Pievienojies uz Enerģijas elpošanas sesiju un pacel savu dzīvi nākamajā līmenī!
29
Baiļu transformēšana iedvesmā
Vairums cilvēku dzīvo savu dzīvi redzot to caur apziņas prizmu, ko veido ģimenes, skolas, reliģijas un sociālo normu standarti. Domas ir radošas, par ko Tu domā - to saņem un redzi vairāk.
Sajūtas un asociācijas no pagātnes rada un projicē un rada paredzamu nākotni. Lai atbrīvotos no standartiem un ieradumiem, kuri vairs nekalpo, nepieciešams paplašināt apziņu, saskatīt tos no plašākas perspektīvas un tos notransformēt uz jauniem.
Šī sesija ir enerģētiskā prakse, tāpēc šis seminārs ir praktiskais darbs katram ar sevi.

 1. Sesijas sākumā notiek neliela lekcija par kādu no dzīves jomām (emocijas, attiecības, nauda utt.), kas veicina dziļāku sevis izzināšanu un izpratni par tēmu.
 2. Enerģijas elpošanas daļā izmantosim jaudīgu elpošanas tehniku, lai apzināti vairotu enerģiju un notransformēt limitācijas, kas kavē veiksmīgāku pašrealizāciju.

Sesijas laikā vadītājs iedrošina un atgādina par elpošanas procesu, par iespējamām sajūtām un var palīdzēt uzvedināt uz dziļām atklāsmēm, kā arī emocionālām izlādēm.
Procesa rezultātā cilvēkiem izdodas paplašināt apziņu, gūt dziļāku izpratni par savu jautājumu, atbrīvot apziņā iesprūdušas emocijas vai pārliecības, kuras nekalpo harmoniskai dzīvei.
Dzīve ir kā zemapziņas "izdruka" un katrs esam tās veidotāji!
Kā notiek Enerģijas elpošanas semināra process?
Tāpat izmantojot Enerģijas elpošanas metodi iespējams paplašināt apziņu, lai sakārtotu un dziedinātu:
 • Dzimšanas emocionālos pārdzīvojumus (piem. ķeizargrieziens, stimulācija, nepareizas guļas, smagas dzemdības un citi prenatālie un postnatālie faktori, kuri ietekmē cilvēka apziņas attīstību)
 • Bērnības emocionālie pārdzīvojumi un iekšējā bērna dziedināšana
 • Reliģiskā rakstura psihoemocionālie pārdzīvojumi
 • Iepriekšējās dzīves nospiedumi un karmiskie līgumi
 • Bailes, fobijas un atkarības

Īpaši pārsteigti ir tie cilvēki, kuri iepriekš jau nodarbojušies ar sevis izzināšanu un apziņas izaugsmi - taču šādus spēcīgus efektus nekad nav sajutuši.

Uzdrošinies uzlabot savu dzīvi un pašsajūtu!