Kā strādā Merkaba?
Tavs instruments mentālai un emocionālai stabilitātei
spēcīgākā cilvēka apziņas tehnoloģija aizsardzībai un veselībai
manifestācijas rīks un pārvietošanās līdzeklis starp realitātēm
Tavs savienojums ar savu augstāko Es un augstākām apziņas struktūrām
Jaunā laikmeta izaicinājumi?
Tu esi jau dzirdējis un pamanījis mūs daudz par to runājam mentorprogrammā vai citos kursos, ka cilvēce šobrīd iet cauri specifiskai joslai Piena ceļa galaktikā, ko sauc par Fotonu joslu. Šīs augsti lādētās daļiņas modina cilvēku plašākā apziņā un paceļ citā enerģijas blīvumā.


Notiek pāreja no 3. un 4. blīvumu, kur darbojas nedaudz citi enerģijas principi, turklāt tur "dzīvo" arī citas astrālas būtnes, kuras sāk mijiedarboties ar cilvēka enerģijas lauku. Ja cilvēkam nav aizsardzības (aktivizēta merkaba), viņš zaudē enerģiju un to izjūt caur visām dzīves jomām fiziskajā plānā kā neveiksmes, nespēku, problēmas attiecībās vai arī slimības utt.


Turklāt, lai apzināti nomirtu un dvēsele izietu no ķermeņa ir jābūt gatavam "transportlīdzeklim" (merkabai), lai pārvietotos uz citu dimensiju.
Merkaba transformē stagnējošu un negatīvu enerģiju caur visiem enerģijas ķermeņiem
Kā Merkabas aktivizācija var mainīt Tavu dzīvi?
Iedvesmojies un apgūsti jaunas prasmes, kā arī satiecies ar saviem domubiedriem klātienē
Merkaba ir apziņas tehnoloģija. Tas ir likumsakarīgs izaugsmes turpinājums pēc tam, kad ir izdarīts darbs ar zemapziņu un sakārtota bāze, progress jāturpina smalkākā līmenī. Merkaba ir cilvēka galvenā gaismas enerģijas struktūra, kas kalpo ne tikai kā necaursitama aizsardzība, bet arī manifestācijas instruments un dvēseles transportlīdzeklis starp dimensijām.
Viena no jaudīgākajām tehnoloģijām, kāda Tev ir pieejama
Vairums atzīst, ka tas ir bijis ļoti aizkustinoši beidzot satikties ar vienmēr ekrānā redzamajām sejas dzīvajā, dalīties ar pieredzēto un kopīgi izjust prakses jaudu.
Daudziem dalībniekiem veidojas ciešas draudzības tieši pēc kopējiem klātienes pasākumiem un esam ieplānojuši speciāli vairāk laika šiem mirkļiem.
Kopā ar saviem domubiedriem un komūnu
Kāpēc jāaktivizē merkaba?
Merkaba ir Tavas durvis starp realitātēm un dimensijām. Tas ir transportlīdzeklis uz Tavām dvēseles mājām. Bez aktivizētas merkabas dvēsele paliek piesaistīta Zemes matricai.
3.
Ja atrodaties cilvēku masās vai vietās, kur ir nepatīkamas sajūtas, markabu var izmantot, lai novirzītu un bloķētu nelabvēlīgu cilvēku enerģiju. Vislabākais veids, kā pasargāt sevi, nemaz neaizstāvoties.
2.
Merkaba ir cilvēka pirmatnējā dievišķā koda jeb struktūras veidojums, tā ir Radītāja radīta. Merkaba ir programmējama gandrīz jebkuram specifiskam uzdevumam. Aktivizēta merkaba ir proaktīva organiska inteliģence;
1.
Nāc atpakaļ! Mosties! Atgriezies mājās un atceries, kas Tu esi!
Sirsnībā,
Jānis Brūns
Vairums cilvēku uz Zemes ir noguruši no tā, ko dēvē kā bezgalīgu cīņu ar vējdzirnavām. Ar kājām gaisā apgrieztās vērtības, kuras sakņojas iepriekšējā laikmetā, ir maldinājušas viedākās dvēseles sekot ēnām, neredzot patiesību.


Taču Zivs laikmets ir beidzies un ar katru brīdi ejam dziļāk Ūdensvīra laikmetā. Mūsu dvēseles zināja kam tās ies cauri un jā, daudzi no mums ir sakrājuši pamatīgus robus savā struktūrā dēļ robustās un nežēlīgās pieredzes, kam esam gājuši cauri pēdējos 2500 gados.

Vai mūsu dvēseles spēja paredzēt visu... es nezinu, man šķiet, ka tomēr nē. Neviens to nezināja. Pat Radītāji nezināja, ko brīvās gribas cilvēka dvēsele izlems savās inkarnācijās. Grūtības sagādāja milzīgie maldi 3D realitāte, bet tas nu ir garām. Laiks mosties. Tevi vairs neviens netraucēs un vari droši atvērt savus spēka spārnus plašāk.
Pirms rītausmas ir tumšākā nakts daļa
Tā ir neuzlaužama - tikai Tu kontrolē savu merkabu,
neviens cits cilvēks to nedrīkst darīt, lai gan pasniedzējs var palīdzēt, lai atbalstītu tās darbību, komandcentrs ir Tavs prāts un apziņa.
Ja vēlies realizēt kādu konkrētu darbu vai projektu,
Tava merkaba var sasniegt enerģijas matricu un palīdzēt sinhronizēt Tevi ar šo realitātes frekvenci, lai radītu šo pieredzi.
Tilda Publishing
Par pasniedzēju
Jānis Brūns, cilvēku transformācijas eksperts, autors un Dzīves Virsotne dibinātājs.
Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par metafiziku, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā.
Tikai Tagad
197
Merkabas aktivizācija
Bāzes kurss
247