Atbrīvojies no limitējošām dzimtas programmām, pārraksti savu dzimšanas procesu mīlestībā, transformē partnerattiecības un izej no vecās matricas jaunā līmenī! Šobrīd kurss procesā. Nākamais plānots šī gada rudenī.
Transformācijas Kurss
II Līmenis | Jaunā Zeme
Pašvērtējums ir vienīgā konstance, kuru kontrolē pats un tas ir pamatnosacījumiem veiksmīgai dzīvei
Kursa laikā mēs fokusējamies uz tēmu "Pašvērtējums" no dažādām apziņas šķautnēm un prāta limitācijām.
Ja nevari sasniegt mērķi vai sajūtu, ko vēlies - Tev ir pārliecība, kas to bloķē!
Šajā kursā mēs dziļi fokusējamies tieši uz pārliecību līmeni un zemapziņas limitācijām par savu identitāti.
Daudziem uz izaugsmes ceļa esošiem joprojām ir grūtības atlaist konceptu, ka starp savu garīgo izaugsmi un tā saucamo "dzīvi" vai "realitāti" ir atšķirība. Vibracionālais stāvoklis un apziņas plašums nosaka dzīvi un to, kāda veidosies realitāte. Šajā kursā mēs fokusēsimies tieši uz zināšanu apvienošanu ar praksi.
Apziņas plašums un vibracionālais stāvoklis ir galvenais
Dzimta vai nu palīdz - vai nu grauj
Dvēsele ir bezgalīga un jaudīga, taču ķermenis ir pakļauts Zemes matricai, kurā ietilpst prāta programmas, ieskaitot epiģenētiski nodotās no dzimtas. Negatīvas programmas no dzimtas var dziļi ietekmēt cilvēka uzvedību un esību šajā pasaulē. Kursa vienā no moduļiem apzināsim un atdalīsim dzimtas negatīvās programmas un transformēsim tās savā labā.
Jaunā spēkā un jaunā versijā
Nākamais 2024.gada 20. maijā.
  • Kurss notiks daļēji ierakstā un daļēji tiešraidēs
  • 4 enerģijas elpošanas pa tēmām
  • 4 tiešraides integrācijas zvani
II līmeņa kurss ir visjaudīgākā līdz šim pieredzētā meistarklase, strādājot ar sevi un meklējot atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Izmantojot diafragmālo elpošanu kā instrumentu, mēs paplašinām savu apziņu un rodam atbildes uz saviem jautājumiem. Es ieguvu īpašu spēju koncentrēties uz vissvarīgāko, Robins Šarma to sauc par monomaniacal focus.
Raivis Lucijanovs
Eksponenciāls biohakeris
Esmu pārliecināta, ka jebkurš kurš ir bijis I līmenī un ar to informāciju ir sevī strādājis, tas ir tikai likumsakarīgi, ka tie cilvēki būs arī šajā kursā.
Man viss izdevās lieliski. Atslēgas vārdi ko Jānis ne reizi vien atgādināja... "sāc darīt."
Es darīju, ļoti apzināti darīju, sevi vēroju, ķēru savas domas un rīcību, kur eju pa veco iemīto ceļu un man izdevās sevi ievirzīt jaunajās sliedēs.
Ar Jāni kopā kā uz zemes centru - tā sevī ejam dziļāk un dziļāk. Manuprāt kurss ir ļoti dziļš. Ja godīgi, tur viss jau ir. Es jau tagad esmu savā pilnībā un veselumā.
Irita Ozola
masiere un pirtniece
JĀNI, TU SPRIDZINI..Man tas ir jau 2-s TRANFORMĀCIJAS LĪMENIS. Biju gan klātienē, gan onlinā. Katrs ir SAVĀDĀKS, bet ļoti dziļš un transformējošs.
Mans pašvērtējums ar katru dienu pieaug, pateicoties ikdienas darbam ar sevi. Es tagad parunājos ar savu garu jeb augstāko es, un tas man palīdz atrast atbildes uz man radušiem jautājumiem. PALDIES !
Agrita Zīmele
uzņēmēja Latgalē
nedēļa - Efektīva enerģijas apmaiņa attiecībās
4.
Pilnīgi jauna sadaļa, kuru jūs prasījāt un mēs ar prieku to nodrošināsim.

Attiecības var būt vienas no dzīves skaistākajām pieredzēm, vai arī vienas no drausmīgākajām.

Pamatā ir enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti un tas, kāda ir attieksme un programmas, kas to nosaka.

Šajā reizē mēs apskatīsim praktiski, kā pacelt attiecības nākamajā līmenī, lai izveidotos spēcīgas nevis līdzatkarīgas savienības.
nedēļa - Ķermeņa enerģizācijas prakses savas realitātes veidošanai
Visam vajag enerģiju.

Kur plūst Tava uzmanība, to realizē Tava enerģija vai citreiz sakot - tās neesamība. Mēs esam elektriskas būtnes, kas pieredz sevi elektriskā Visumā.

Spēja pārvaldīt savu enerģiju un vadīt to vēlamajā dzīves jomā, kā piemēram veselībā, attiecībās vai finansēs, ir pamatnosacījums realizācijai fiziskajā plānā.

Galu galā - tam nav nekāda sakara ar veiksmi - tā ir Tava enerģija.
3.
Cilvēka nervu sistēma sāk veidoties vēl pirms mamma uzzina, ka ir stāvoklī. 9 mēnešus esot mātes vēderā, jūtam katru mammas emociju.

"Viss, ko māte grūtniecības laikā jūt tiek nodots caur neirohormoniem vēl nedzimušajam bērnam, tāpat kā alkohols un nikotīns", tā Dr.Thomas Verny MD, DPshych.

Ņemot vērā pagātnes valsts iekārtas īpatnības, kā arī citus faktorus - vairums cilvēkiem dzimšanas process ir bijis izaicinājums, kas atstāj nospiedumu uz apziņu un uzvedību.
nedēļa - Dzimšanas laika programmu identificēšana un transformēšana
2.
Negatīvo dzimtas programmu identificēšana un attīrīšana.

Praksē redzam, kā neattīrīts dzimtas mentālais mantojums var kalpot kā smags enkurs, kurš turpina turēt cilvēka apziņu ieslēgtu zemākā laika līnijā ar kariem, badiem, apokalipsēm, iedzimtām slimībām, trūkumu un kaitīgiem ieradumiem.

Attīrot dzimtas limitējošās programma, iespējams izcelt jaunu papildus enerģiju savu dzīves mērķu sasniegšanai.
nedēļa - Dzimtas programmu atdalīšana un transformācija
1.
Savā veidā tas ir dziļāks personalitātes "audits" dažādos vecuma posmos, kur slēpjas potenciālas zemapziņas negatīvās limitējošās programmas. Identificējot un transformējot tās, ievērojami uzlabojas dzīves kvalitāte.
Katru nedēļu, Svētdienā notiks tematiska nodarbība un vadīta Enerģijas elpošanas sesija, lai paplašinātu apziņu un notransformētu nodarbībā apzinātos procesus.

Iedvesmas un integrācijas zvani Trešdienās

Viss paliek ierakstā
Atšķirībā no Transformācijas kursa, kas ir ierakstīts
II līmeņa apmācības notiek ONLINE tiešraidē
Vai esat domājis par to, kāpēc jūs esat nācis pasaulē tieši savā ģimenē, kāpēc jums apkārt ir tieši tie cilvēki, kāds ir jūsu mērķis būt šeit, kas jūs esat patiesībā šajā dzīvē, vai jūtat neziņu un ne veseluma piepildījuma sajūtu, jo prāts nerod atbildes uz kaut ko lielāku? Un intuīcija un ‘gut feeling’ saka, ka ir kaut kas vēl, ir kāds, kas var un vēlas parādīt šo LIELUMU.
Es šīs atbildes un vēl vairāk — saņēmu.
2. Līmeņa apmācībās esmu apguvusi vairāk kā savu 36 dzīves gadu laikā — ģimnāzijās, universitātēs, vebināros, semināros, attiecībās, pieredzē mijiedarbībā kopā. Ticību un paļaušanos pirmavotam, savienošanos ar sevi, kodola un spēka apzināšanos. Tas ir tik atbrīvojoši, tīri, grandiozi un svaigi.
Gita Krēmane
Par tīrām apziņām un nodomiem!!
Evita Nagle
Lai vieglumā, priekā un mīlestībā
Šie ir kursi, kas palīdz ieraudzīt Pasauli plašāk. Pieredzēt Dzīvi mazliet citādāku, nekā esi ieradis to redzēt un sajust ikdienā. Tas, ka ir kaut kas vairāk kā mūsu prāts spēj aptvert, tas nu ir fakts. Taču pašam līdz tam ir diezgan grūti nonākt un to apzināties.Kursi, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos.

Kurss, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. Kurss, kas atklāj Dzīves likumus un kurss, kurā var saņemt instrumentus un tehnikas, kā veidot savu dzīvi pašam un kā to izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk un baudīgāk. Dzīve kļūst krāsaināka, Tu spēj ieraudzīt un pamanīt vairāk. Sajust vairāk. Ieklausīties sevī, apzināties, kas ar Tevi notiek un kā Tu vari ātrāk izkļūt no nepatīkamām sajūtām un situācijām.

Dzīve notiek katru dienu un tā ir Tava izvēle, kā Tu to piedzīvo un kā uztver. Pateicoties ceļam, kas atvedis mani līdz šiem kursiem, esmu sapratusi, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek un kāpēc rīkojos tā kā rīkojos. Ir tik interesanti dzīvot apzināti, redzot pasauli plašāk.
Šis kurss ir milzīga iespēja būt pašpārliecinātai, būt jaudīgai un mācīties sevi sajust līdz iekšiņai, dziļumā. Pieredzēt sevis atdzimšanu. Iegūt pārliecību, ka viss, kas manā dzīvē notiek ir manis pašas rādīts.
Es varu visu mainīt, pamanot, pieņemot, pasakoties un mainot domāšanu, jo tagad zinu kā to izdarīt. Un iesaku visiem, kas grib piedzīvot sevi no jauna, vai izmainīt jebkuru lietu, vai notikšanu, vai iemācīties vienkārši mīlēt sevi un citus, vai saprast, kāpēc kaut kas neizdodas, vai izvirzīt lielu mērķi un to sasniegt - dariet to, elpojiet, esiet paši, piedzīvojiet, tas ir ļoti jaudīgi, ļoti enerģiski, ļoti mīloši un droši, un tas tiešām notiek, mūs pavada fantastiski skolotāji.
Marita Dubiniauska
elpošanas pasniedzēja
Linda Kronberga Svence
Šis kurss palīdz atklāt lielos zemūdens akmeņus un sasniegt vēl nesasniegtās virsotnes un atvērt neatvērtās durvis.
Kursa tēmas manu pašvērtējumu pacēla vēl nebijušos augstumos un Forums ir neatņemama sastāvdaļa kursam, jo vairāki komentē, jo dzīvāks liekas kurss. Tas ļoti palīdz.
Savu nodomu es sasniedzu ļoti tuvu maksimālajam. Teiksim 90-95%. Esmu tik ļoti patīkami parsteikta par tik jaudīgu kursu, ka man nav ko vairāk piebilst.
Rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, reinkarnacioloģijas konsultante
Es atmetu vairākas savas pašas uzliktās limitācijas saistībā ar nodomu. Bailes, ko padomās, raizes par to, no kā būs jāatsakās, sapratne, ka jāiziet no ierastiem domāšanas un rīcības modeļiem. Es tiešām ļāvu sev nodzēst daļu no pagātnes emocionālā fona, kas traucē būt brīvai nodomā.
Es šajā līmenī daudz labāk piedzīvoju saslēgumu ar savu ķermeni. Prasme labāk kontrolēt prātu, kurš "rausta" ķermeni kā maroneti. Vēl man patika sajūta, ka es daru to labāko, ko šobrīd varu, ka neieslīgu perfekcionismā- "lai es iztīrītu tagad visu, visu". Iemācījos daudz vairāk vērot sevi un citus no malas. Jā, veicu arī vairākus nozīmīgus lēmumus, kur bija jāiet iekšā un cauri bailēm.
Zināt pamatlietas- savus blokus, programmas, tas ir būtiski, bet ķerties tām klāt pa īstam un nenēsāt līdzi kā tādu "dārgumu" - tas ir tas, kādēļ es redzu transformācijas 2.līmeni kā došanos tālāk savā izaugsmē.
Anita Dzene
Enerģijas elpošanas pasniedzēja, iedvesmas cilvēks un skaņu meistare
Esmu uz harmonijas un laimes piepildījuma ceļa. Ar svara zaudēšanu ir līdzīgi. Uz doto brīdi esmu atbrīvojusies no 4 kg. Ir ieviesti jauni paradumi.
Redzot spoguļus un tos izvērtējot noteikti pašvērtējums aug. Man ļoti palīdz teorētiskie skaidrojumi. Labāk izprast un pieņemt notikumus kas nāk man pretī.
Šis noteikti ir turpinājums savai izaugsmei pēc bāzes kursa. Dziļāka izpratne un dziļāk transformējoši procesi.
Santa Vandāne
Medmāsa ģimenes ārsta praksē
Tas ir par telpu bez spēlēm, bez izlikšanās, bez tēlošanas un konkurences -
Tas ir par atklātību, ļaušanos ievainojamībai, transformāciju un sava potenciāla paplašināšanu.
Transformācijas kursa II līmenis nekad nav bijis viens un tas pats. Lai arī tēmas ir līdzīgas, kā iepriekšējos gados, kurss tiek vadīts tiešraidē, kas ļauj man lejupielādēt un translēt tieši to informāciju, kas ir vajadzīga konkrētās grupas dalībniekiem.

Lai arī kursu ejam lineāri, tas ir nelineārs un dalībniekiem procesi sākas jau pēc pieteikšanās un kursa laikā tiek aktivizēti visos līmeņos.


Šis kurss ir viens no maniem mīļākajiem, jo tajā ir nobriedušas un gatavas dvēseles, kursas ir pacēlušas roku savam nākamajam evolūcijas līmenim.


Esmu pateicīgs par iespēju būt par kanālu šim ceļojumam!

Sirsnībā,
Jānis Brūns
Jānis Brūns, cilvēku transformācijas eksperts, autors un Dzīves Virsotne dibinātājs.
Es Tevi sirsnīgi sveicinu šajā izaugsmes ceļojumā!
Katras dienas beigās Tu būsi par vienu iemaņu jaudīgāks nekā vakar!
Paredzamie ieguvumi pēc Transformācijas II kursa
Līdzīgi domājošu un atbalstošu draugu komūna, ar kuru kopā iets izaugsmes process, kā arī simtiem cilvēku, kuri jau ir pabeiguši Dzīves Virsotnes transformējošās programmas gan klātienē, gan ONLINE.
Enerģijas pieplūdums, iedvesma, spēka sajūta un motivācija rīkoties lietās un jomās. Paaugstināts enerģijas līmenis – tas ne tikai dod jums fizisko vitalitāti, bet arī veicina emocionālo labklājību.
Skaidrāka paša dzīves vīzija un izlēmība par jēgpilniem mērķiem, ko vēlas sirds. Dabīgi mazināsies vēlme kādam izpatikt vai atstāt iespaidu - izvēles un rīcības kļūs daudz organiskākas un harmoniskākas atbilstoši vajadzībām
Lielāka ticība sev un savām spējām vieglāk pārvarēt emocionāli izaicinošas situācijas, nezaudējot balansa sajūtu. Vai tas būtu intensīvs darba projekts, attiecību izaicinājumi vai kāds dzīves atkritiens - Tu spēsi saglabāt mieru un ātrāk atgūties;
Plašāka apziņa un spēja saskatīt lietas skaidrāk tādas, kādas ir patiesībā. Paaugstinoties vibrācijai naturāli uzlabosies arī dzīves kvalitātes līmenis
Paaugstināta empātija un iejūtība pret apkārtējiem cilvēkiem un pasauli, paliekot ar drošu un atvērtu sirdi. Notīrot pagātnes negatīvās emociju nospiedumus, naturāli dziedināsies sarežģītas attiecības ar vecākiem, parteriem vai darba kolēģiem
Lielāka pašcieņa un sevis mīlestība, kas ļaus izveidot veselīgas robežas ar pasauli un arī vajadzības gadījumā pateikt "Nē", bez bailēm pazaudēt mīlestību
Transformācijas kursa II līmenis ir pagrieziena punkts - vai Tu esi gatavs iet jaunā līmenī?
Plāns iekļauj:
✅Viss kurss un video materiāli (€997 vērtībā)
✅Atbalsts privātā izaugsmes grupā (€276 vērtībā )
✅ Četras enerģijas elpošanas tiešsaistē (€116 vērtībā )
✅Zemāk norādītās bonusa meditācijas un prakses (€ 210)
✅Piekļuve 1 gads
Vienreizējs maksājums
395€
Standarta
Vienreizējs maksājums
995€
Premium
Plāns iekļauj:
💎 Viss Standarta plānā minētais (€1599 vērtībā)
4x30min privātas integrācijas sesijas pie Jāņa (€800 vērtībā)
✅Piekļuve bez laika ierobežojuma
Pieejamo vietu skaits: 7
✅ Elpošana pa prānas kanālu Tavu enerģētisko kanālu apjoma palielināšanai
✅ Dzimšanas meditācija - destruktīvo dvēseles līgumu apzināšanai un izbeigšanai
✅ Elpošana pa enerģijas centriem - prakse enerģijas plūsmas izlīdzināšanai
Bonusa meditācijas un prakses
(kopējā vērtība € 210 )
7 dienu naudas atgriešanas garantija
Tas nozīmē, ka izejot pirmo kursa nedēļu, varēsi sajust vai šis saturs ir Tev piemērots un vari pieņemt lēmumu vai vēlies turpināt.
Ja izlemsi, ka nevēlies turpināt, tad
1) Tev obligāti ir jābūt izietiem un atzīmētiem "Pabeigts" pirmo 7 dienu materiāliem;
2) uzraksti epastu uz info@dzivesvirsotne.lv un bez liekiem jautājumiem saņemsi atpakaļ naudu.

Tu būsi ieguvis pirmās nedēļas zināšanas bez maksas un mums tas ir OK.
Pievienojies kursam bez RisKa!
7 dienu naudas atgriešanas garantija
Tas nozīmē, ka izejot pirmo kursa nedēļu, varēsi sajust vai šis saturs ir Tev piemērots un vari pieņemt lēmumu vai vēlies turpināt.
Ja izlemsi, ka nevēlies turpināt, tad
1) Tev obligāti ir jābūt izietiem un atzīmētiem "Pabeigts" pirmo 7 dienu materiāliem;
2) uzraksti epastu uz info@dzivesvirsotne.lv un bez liekiem jautājumiem saņemsi atpakaļ naudu.

Tu būsi ieguvis pirmās nedēļas zināšanas bez maksas un mums tas ir OK.
Pievienojies kursam bez RisKa!
7 dienu naudas atgriešanas garantija
Tas nozīmē, ka izejot pirmo kursa nedēļu, varēsi sajust vai šis saturs ir Tev piemērots un vari pieņemt lēmumu vai vēlies turpināt.
Ja izlemsi, ka nevēlies turpināt, tad
1) Tev obligāti ir jābūt izietiem un atzīmētiem "Pabeigts" pirmo 7 dienu materiāliem;
2) uzraksti epastu uz info@dzivesvirsotne.lv un bez liekiem jautājumiem saņemsi atpakaļ naudu.

Tu būsi ieguvis pirmās nedēļas zināšanas bez maksas un mums tas ir OK.
Pievienojies kursam bez RisKa!
ATCERIES!
Pamēģini, sajūti, pieredzi un izlem. Ja sajutīsi, ka kurss nav Tev piemērots, pirmo 7 kursa dienu laikā atgriezīsim naudu.
Tev nav riska un Tev nav jāizlemj uzreiz...
Biežāk uzdotie jautājumi